
Alloy Love Pendant Necklace With Oil Drop Design And Heart Shape For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Original: $1.73
-65%$1.73
$0.61More Images












Alloy Love Pendant Necklace With Oil Drop Design And Heart Shape For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |























