
Alloy Love Star Heart Geometric Pendant Necklace For Women Electroplated Hollow Street Style Jewelry
Alloy Love Star Heart Geometric Pendant Necklace For Women Electroplated Hollow Street Style Jewelry
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | Heart Shape,Star,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 45g |
Original: $1.53
-65%$1.53
$0.54More Images






Alloy Love Star Heart Geometric Pendant Necklace For Women Electroplated Hollow Street Style Jewelry
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | Heart Shape,Star,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 45g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | Heart Shape,Star,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 45g |























