
Alloy Marine Life Pattern Fashion Minimalist Women's Necklace Earrings Set With Electroplating
Alloy Marine Life Pattern Fashion Minimalist Women's Necklace Earrings Set With Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Marine Life |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 24g |
Original: $2.09
-65%$2.09
$0.73More Images







Alloy Marine Life Pattern Fashion Minimalist Women's Necklace Earrings Set With Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Marine Life |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 24g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Marine Life |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 24g |























