
Alloy Marine Life Shell Conch Star Geometric Pendant Women's Snake Bone Chain Necklace
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Geometric |
| Style | Instagram Style,Geometry |
| Weight | 81g |
Original: $3.88
-65%$3.88
$1.36More Images




Alloy Marine Life Shell Conch Star Geometric Pendant Women's Snake Bone Chain Necklace
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Geometric |
| Style | Instagram Style,Geometry |
| Weight | 81g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Geometric |
| Style | Instagram Style,Geometry |
| Weight | 81g |























