
Alloy Medieval Vintage Needle Earrings With Diamond Animal Tiger Head And Water Drop Shape Design
Alloy Medieval Vintage Needle Earrings With Diamond Animal Tiger Head And Water Drop Shape Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Processing Technique | Diamond |
| Style | Sophisticated,Animals |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Weight | 25g |
Original: $2.43
-65%$2.43
$0.85More Images





Alloy Medieval Vintage Needle Earrings With Diamond Animal Tiger Head And Water Drop Shape Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Processing Technique | Diamond |
| Style | Sophisticated,Animals |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Processing Technique | Diamond |
| Style | Sophisticated,Animals |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Weight | 25g |























