
Alloy Metal Asymmetrical Geometric Water Drop Pendant Necklace With Electroplating And Flannel Chain
Alloy Metal Asymmetrical Geometric Water Drop Pendant Necklace With Electroplating And Flannel Chain
| Chain Style | Flannel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 23g |
Original: $1.48
-65%$1.48
$0.52More Images





Alloy Metal Asymmetrical Geometric Water Drop Pendant Necklace With Electroplating And Flannel Chain
| Chain Style | Flannel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 23g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Flannel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 23g |





















