
Alloy Multilayer Bracelet With Retro Style Dripping Oil Pattern Love Sunflower Chili Bird Leaf Shapes Set With Diamonds For Women
Alloy Multilayer Bracelet With Retro Style Dripping Oil Pattern Love Sunflower Chili Bird Leaf Shapes Set With Diamonds For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting,Daily |
| Pattern | Heart Shape,Insect,Leaf |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Leaf |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 54g |
Original: $4.84
-65%$4.84
$1.69More Images



Alloy Multilayer Bracelet With Retro Style Dripping Oil Pattern Love Sunflower Chili Bird Leaf Shapes Set With Diamonds For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting,Daily |
| Pattern | Heart Shape,Insect,Leaf |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Leaf |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 54g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting,Daily |
| Pattern | Heart Shape,Insect,Leaf |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Leaf |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 54g |























