
Alloy Necklace Fashion Style Geometric Design Water Wave Chain Mixed Gem Inlay Electroplating
Alloy Necklace Fashion Style Geometric Design Water Wave Chain Mixed Gem Inlay Electroplating
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 40g |
Original: $4.72
-65%$4.72
$1.65More Images




Alloy Necklace Fashion Style Geometric Design Water Wave Chain Mixed Gem Inlay Electroplating
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 40g |























