
Alloy Open Ring With Bow Tie And Geometric Pattern Electroplated For Women Niche Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Bow Tie,Geometric Type |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Original: $1.18
-65%$1.18
$0.41More Images











Alloy Open Ring With Bow Tie And Geometric Pattern Electroplated For Women Niche Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Bow Tie,Geometric Type |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Bow Tie,Geometric Type |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |























