
Alloy Peach Heart And Star Bow Beaded Brooch With Electroplating For Women
| Function | Give Gifts |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ccb |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Bow,Star |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Little Fragrance,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |
Original: $1.53
-65%$1.53
$0.54More Images





Alloy Peach Heart And Star Bow Beaded Brooch With Electroplating For Women
| Function | Give Gifts |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ccb |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Bow,Star |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Little Fragrance,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Function | Give Gifts |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ccb |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Bow,Star |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Little Fragrance,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |























