
Alloy Pendant Butterfly Necklace Retro Braided Rope Handmade Beaded Multi Layer Unisex
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | New Chinese Style,Ethnic,National Style |
| Treatment Process | Mixed Material |
| Weight | 50g |
Original: $1.66
-65%$1.66
$0.58More Images







Alloy Pendant Butterfly Necklace Retro Braided Rope Handmade Beaded Multi Layer Unisex
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | New Chinese Style,Ethnic,National Style |
| Treatment Process | Mixed Material |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | New Chinese Style,Ethnic,National Style |
| Treatment Process | Mixed Material |
| Weight | 50g |























