
Alloy Pendant Necklace With Cartoon Character Design And Electroplating Unisex Style
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Cartoons,Characters |
| Styling | Cartoon Characters |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Original: $2.43
-65%$2.43
$0.85More Images





Alloy Pendant Necklace With Cartoon Character Design And Electroplating Unisex Style
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Cartoons,Characters |
| Styling | Cartoon Characters |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Cartoons,Characters |
| Styling | Cartoon Characters |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |























