
Alloy Pink Wintersweet Flower Design Electroplated Women's Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Simple,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $1.81
-65%$1.81
$0.63More Images





Alloy Pink Wintersweet Flower Design Electroplated Women's Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Simple,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Simple,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























