
Alloy Quartz And Mechanical Men's Rectangle Waterproof Luminous Watch With Mineral Strengthened Glass Mirror And Stainless Steel Single Folding Buckle
Alloy Quartz And Mechanical Men's Rectangle Waterproof Luminous Watch With Mineral Strengthened Glass Mirror And Stainless Steel Single Folding Buckle
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 130g |
Original: $1.96
-65%$1.96
$0.69More Images












Alloy Quartz And Mechanical Men's Rectangle Waterproof Luminous Watch With Mineral Strengthened Glass Mirror And Stainless Steel Single Folding Buckle
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 130g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 130g |





















