
Alloy Quartz Bracelet Watch With Round Diamond For Female Compact Exquisite And Leisure Style Jewelry Set
Alloy Quartz Bracelet Watch With Round Diamond For Female Compact Exquisite And Leisure Style Jewelry Set
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Plain Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 40g |
Original: $4.98
-65%$4.98
$1.74More Images








Alloy Quartz Bracelet Watch With Round Diamond For Female Compact Exquisite And Leisure Style Jewelry Set
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Plain Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Plain Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 40g |























