
Alloy Quartz Watch With Roman Numerals And Full Diamond Round Dial Stainless Steel Strap For Men And Women
Alloy Quartz Watch With Roman Numerals And Full Diamond Round Dial Stainless Steel Strap For Men And Women
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Folding Buckle |
| Crown Type | Plain Crown |
| Dial Diameter | 39Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Couple |
| Material Of Clasp | Alloy |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Process |
| Support Mixed Batch | Yes |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 66g |
Original: $3.76
-65%$3.76
$1.32More Images







Alloy Quartz Watch With Roman Numerals And Full Diamond Round Dial Stainless Steel Strap For Men And Women
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Folding Buckle |
| Crown Type | Plain Crown |
| Dial Diameter | 39Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Couple |
| Material Of Clasp | Alloy |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Process |
| Support Mixed Batch | Yes |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 66g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Folding Buckle |
| Crown Type | Plain Crown |
| Dial Diameter | 39Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Couple |
| Material Of Clasp | Alloy |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Process |
| Support Mixed Batch | Yes |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 66g |























