
Alloy Quartz Women's Watches With Round Dial And Single Folding Buckle
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 200g |
More Images






Alloy Quartz Women's Watches With Round Dial And Single Folding Buckle
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 200g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 200g |























