
Alloy Retro Geometric Cross Bolo Tie Shirt Chain Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 21g |
Original: $2.89
-65%$2.89
$1.01More Images





Alloy Retro Geometric Cross Bolo Tie Shirt Chain Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 21g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 21g |























