
Alloy Retro Geometric Irregular Gold Peas Pendant Necklace For Women With Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Original: $1.05
-65%$1.05
$0.37More Images






Alloy Retro Geometric Irregular Gold Peas Pendant Necklace For Women With Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |























