
Alloy Rhinestone Diamond Emoji Anger Pendant Cuban Chain Hiphop Men's Necklace
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Style | Hip-Hop,Facial Features,Expressions |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 115g |
Original: $3.40
-65%$3.40
$1.19More Images






Alloy Rhinestone Diamond Emoji Anger Pendant Cuban Chain Hiphop Men's Necklace
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Style | Hip-Hop,Facial Features,Expressions |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 115g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Style | Hip-Hop,Facial Features,Expressions |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 115g |























