
Alloy Rhinestone Five Leaf Clover Geometric Retro Electroplated Bracelet
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend,Tourism Memorial |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Original: $1.74
-65%$1.74
$0.61More Images






Alloy Rhinestone Five Leaf Clover Geometric Retro Electroplated Bracelet
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend,Tourism Memorial |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend,Tourism Memorial |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |























