
Alloy Rhinestone Hip Hop Letter Pendant Necklace
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Style | Hip Hop,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 104g |
Original: $3.40
-65%$3.40
$1.19More Images






Alloy Rhinestone Hip Hop Letter Pendant Necklace
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Style | Hip Hop,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 104g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Style | Hip Hop,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 104g |























