
Alloy Round Dial Bracelet Watch With Printed Logo Leisure Style For Female Students
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Dial Diameter | 23Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 35g |
Original: $11.82
-65%$11.82
$4.14More Images









Alloy Round Dial Bracelet Watch With Printed Logo Leisure Style For Female Students
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Dial Diameter | 23Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Dial Diameter | 23Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 35g |























