
Alloy Rugby Pendant Necklace With Geometric Design And Electroplating For Women
| Chain Style | Corn Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Employee Benefits,Trade Fair |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Women's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 18g |
Original: $1.50
-65%$1.50
$0.52More Images







Alloy Rugby Pendant Necklace With Geometric Design And Electroplating For Women
| Chain Style | Corn Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Employee Benefits,Trade Fair |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Women's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 18g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Corn Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Employee Benefits,Trade Fair |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Women's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 18g |























