
Alloy Shell Imitation Leather Strap Men's Leisure Quartz Watch With Round Dial And Blue Light Twopiece Set
Alloy Shell Imitation Leather Strap Men's Leisure Quartz Watch With Round Dial And Blue Light Twopiece Set
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Titanium Metal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 100g |
Original: $2.59
-65%$2.59
$0.91More Images











Alloy Shell Imitation Leather Strap Men's Leisure Quartz Watch With Round Dial And Blue Light Twopiece Set
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Titanium Metal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Titanium Metal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 100g |























