
Alloy Skull Pendant Diamond Cuban Chain Men's Hip Hop Jewelry With Geometric Pattern
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip Hop,Cartoons,Characters |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 122g |
Original: $4.42
-65%$4.42
$1.55More Images






Alloy Skull Pendant Diamond Cuban Chain Men's Hip Hop Jewelry With Geometric Pattern
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip Hop,Cartoons,Characters |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 122g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip Hop,Cartoons,Characters |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 122g |























