
Alloy Snake Bone Chain Jewelry With Rhinestone Pendant And Diamond Design For Men Featuring Animal And Zodiac Patterns Hiphop Style
Alloy Snake Bone Chain Jewelry With Rhinestone Pendant And Diamond Design For Men Featuring Animal And Zodiac Patterns Hiphop Style
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Foreign Trade Items | Personalized Snake Necklace Sweater Chain |
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Style | Hip-Hop,Zodiac |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 200g |
Original: $3.73
-65%$3.73
$1.31More Images





Alloy Snake Bone Chain Jewelry With Rhinestone Pendant And Diamond Design For Men Featuring Animal And Zodiac Patterns Hiphop Style
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Foreign Trade Items | Personalized Snake Necklace Sweater Chain |
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Style | Hip-Hop,Zodiac |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 200g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Foreign Trade Items | Personalized Snake Necklace Sweater Chain |
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Style | Hip-Hop,Zodiac |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 200g |























