
Alloy Steel Rhinestone Inlaid Men's Watch Bracelet Lion Jewelry Set With Horseshoe Buckle
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Horseshoe Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 72g |
Original: $2.46
-65%$2.46
$0.86More Images





Alloy Steel Rhinestone Inlaid Men's Watch Bracelet Lion Jewelry Set With Horseshoe Buckle
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Horseshoe Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 72g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Horseshoe Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 72g |























