
Alloy Sunflower Pendant Necklace With Ball Chain And Electroplating Treatment
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Plants And Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 37g |
Original: $1.56
-65%$1.56
$0.55More Images





Alloy Sunflower Pendant Necklace With Ball Chain And Electroplating Treatment
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Plants And Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 37g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Plants And Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 37g |























