
Alloy Sweet Style Heart And Star Shaped Pendant Necklace With Electroplating For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Star |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Sweet,Shape,Pattern |
| Weight | 25g |
Original: $1.51
-65%$1.51
$0.53More Images





Alloy Sweet Style Heart And Star Shaped Pendant Necklace With Electroplating For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Star |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Sweet,Shape,Pattern |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Star |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Sweet,Shape,Pattern |
| Weight | 25g |























