
Alloy Swordshaped Exaggerated Tassel Geometric Hip Hop Style Electroplated Women's Necklace
Alloy Swordshaped Exaggerated Tassel Geometric Hip Hop Style Electroplated Women's Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 45g |
Original: $1.74
-65%$1.74
$0.61More Images





Alloy Swordshaped Exaggerated Tassel Geometric Hip Hop Style Electroplated Women's Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 45g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 45g |























