
Alloy Titanium Steel Hip Hop Geometric Pendant Necklace Electroplating For Men And Women
| Chain Style | Square Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Men's,Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Original: $1.55
-65%$1.55
$0.54More Images






Alloy Titanium Steel Hip Hop Geometric Pendant Necklace Electroplating For Men And Women
| Chain Style | Square Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Men's,Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Square Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Men's,Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |























