🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Alloy Twocolor Triangle Zircon Ring Electroplated Fashion Geometric Style Unisex
| Gender | Unisex,Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Select Color
Select Spec
From $0.43
Original: $1.23
-65%Alloy Twocolor Triangle Zircon Ring Electroplated Fashion Geometric Style Unisex—
$1.23
$0.43More Images





Alloy Twocolor Triangle Zircon Ring Electroplated Fashion Geometric Style Unisex
| Gender | Unisex,Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex,Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |













