
Alloy Vintage Geometric Cross And Peach Heart Pendant Necklace With Electroplating Treatment For Women
Alloy Vintage Geometric Cross And Peach Heart Pendant Necklace With Electroplating Treatment For Women
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Vintage,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $1.19
-65%$1.19
$0.42More Images




Alloy Vintage Geometric Cross And Peach Heart Pendant Necklace With Electroplating Treatment For Women
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Vintage,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Vintage,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |























