
Alloy Women's 2Piece Set With Water Wave Chain Snowflake And Flower Pattern For Christmas
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Plant Flowers |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Festival Element |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Environmental Protection |
| Weight | 8g |
Original: $1.58
-65%$1.58
$0.55More Images





Alloy Women's 2Piece Set With Water Wave Chain Snowflake And Flower Pattern For Christmas
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Plant Flowers |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Festival Element |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Environmental Protection |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Plant Flowers |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Festival Element |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Environmental Protection |
| Weight | 8g |























