
Alloy Women's Bracelet Watch Retro Style Square Strip Nailed Diamond Steel Band
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Coated Glass |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Medieval Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 55g |
Original: $5.46
-65%$5.46
$1.91More Images







Alloy Women's Bracelet Watch Retro Style Square Strip Nailed Diamond Steel Band
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Coated Glass |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Medieval Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 55g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Coated Glass |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Medieval Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 55g |























