
Alloy Women's Star Pattern Electroplated Breast Ring
| Inlaid Material | Uninlaid |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Modeling | Star |
| Precious Metal Quality | Stainless Steel |
| Size | Single Price |
| Style | Women's |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Original: $1.82
-65%$1.82
$0.64More Images








Alloy Women's Star Pattern Electroplated Breast Ring
| Inlaid Material | Uninlaid |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Modeling | Star |
| Precious Metal Quality | Stainless Steel |
| Size | Single Price |
| Style | Women's |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Inlaid Material | Uninlaid |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Modeling | Star |
| Precious Metal Quality | Stainless Steel |
| Size | Single Price |
| Style | Women's |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |























