
Alloy Zircon Butterfly Water Drop Earrings And Necklace Set Electroplated Highend Fashion Jewelry For Women
Alloy Zircon Butterfly Water Drop Earrings And Necklace Set Electroplated Highend Fashion Jewelry For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | High-End Feel,Animal |
| Weight | 15g |
Original: $4.11
-65%$4.11
$1.44More Images








Alloy Zircon Butterfly Water Drop Earrings And Necklace Set Electroplated Highend Fashion Jewelry For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | High-End Feel,Animal |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | High-End Feel,Animal |
| Weight | 15g |























