
Alloy Zircon Inlaid Water Drop Earrings And Necklace Twopiece Women's Light Luxury Highend Jewelry
Alloy Zircon Inlaid Water Drop Earrings And Necklace Twopiece Women's Light Luxury Highend Jewelry
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Mosaic Material | Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | High Sense,Natural |
| Suit Combination | Earrings Necklace |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 20g |
Original: $2.08
-65%$2.08
$0.73More Images













Alloy Zircon Inlaid Water Drop Earrings And Necklace Twopiece Women's Light Luxury Highend Jewelry
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Mosaic Material | Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | High Sense,Natural |
| Suit Combination | Earrings Necklace |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Mosaic Material | Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | High Sense,Natural |
| Suit Combination | Earrings Necklace |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 20g |























