
Alphabet 316L Stainless Steel Oil Drop Pendant Necklace Accessories For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Weight | 5g |
Original: $2.80
-65%$2.80
$0.98More Images




























Alphabet 316L Stainless Steel Oil Drop Pendant Necklace Accessories For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Weight | 5g |























