
Baroque Imitation Pearl Necklace Earrings Alloy Metal Chain Electroplated Geometric Joker Style
Baroque Imitation Pearl Necklace Earrings Alloy Metal Chain Electroplated Geometric Joker Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Drop Shape,Geometry |
| Pendant Material | Imitation Pearl |
| Style | Joker,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 12g |
Original: $1.28
-65%$1.28
$0.45More Images






Baroque Imitation Pearl Necklace Earrings Alloy Metal Chain Electroplated Geometric Joker Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Drop Shape,Geometry |
| Pendant Material | Imitation Pearl |
| Style | Joker,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 12g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Drop Shape,Geometry |
| Pendant Material | Imitation Pearl |
| Style | Joker,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 12g |























