
Belt Watch Alloy Leather Stainless Steel Round Dial Military Business Style
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Horseshoe Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Contact Customer Service |
| Dial Diameter | 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Material | Abs |
| Mirror Material | Organic Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Business |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 55g |
Original: $3.88
-65%$3.88
$1.36More Images







Belt Watch Alloy Leather Stainless Steel Round Dial Military Business Style
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Horseshoe Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Contact Customer Service |
| Dial Diameter | 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Material | Abs |
| Mirror Material | Organic Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Business |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 55g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Horseshoe Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Contact Customer Service |
| Dial Diameter | 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Material | Abs |
| Mirror Material | Organic Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Business |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 55g |





















