
Bicycle Dolphin Abalone Shell Jewelry For Girls And Unisex With Animal Zodiac Fruit Pattern And Environmentalfriendly Processing
Bicycle Dolphin Abalone Shell Jewelry For Girls And Unisex With Animal Zodiac Fruit Pattern And Environmentalfriendly Processing
| Gender | Women's,Unisex |
|---|---|
| Material | Abalone Shell |
| Occasion | Fashionable Commuting,Travel Souvenir |
| Pattern | Fruit,Animal,Zodiac |
| Processing Technology | Environmental-Friendly |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 8g |
Original: $3.36
-65%$3.36
$1.18More Images












Bicycle Dolphin Abalone Shell Jewelry For Girls And Unisex With Animal Zodiac Fruit Pattern And Environmentalfriendly Processing
| Gender | Women's,Unisex |
|---|---|
| Material | Abalone Shell |
| Occasion | Fashionable Commuting,Travel Souvenir |
| Pattern | Fruit,Animal,Zodiac |
| Processing Technology | Environmental-Friendly |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's,Unisex |
|---|---|
| Material | Abalone Shell |
| Occasion | Fashionable Commuting,Travel Souvenir |
| Pattern | Fruit,Animal,Zodiac |
| Processing Technology | Environmental-Friendly |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 8g |























