
Body Accessories Metal Geometric Open And Closed Rings Electroplated For Puncture Unisex
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Festival,Employee Benefits,Opening Ceremony,Award Commemoration |
| Specifications | 16Mm |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Original: $2.20
-65%$2.20
$0.77More Images




Body Accessories Metal Geometric Open And Closed Rings Electroplated For Puncture Unisex
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Festival,Employee Benefits,Opening Ceremony,Award Commemoration |
| Specifications | 16Mm |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Festival,Employee Benefits,Opening Ceremony,Award Commemoration |
| Specifications | 16Mm |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |























