
Body Piercing Jewelry Zinc Alloy Geometric Sunflower Breast Ring Electroplated
| Dimensions | Single Price |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial |
| Quality Of Precious Metals | Stainless Steel |
| Style | Unisex |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Original: $1.88
-65%$1.88
$0.66More Images








Body Piercing Jewelry Zinc Alloy Geometric Sunflower Breast Ring Electroplated
| Dimensions | Single Price |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial |
| Quality Of Precious Metals | Stainless Steel |
| Style | Unisex |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Dimensions | Single Price |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial |
| Quality Of Precious Metals | Stainless Steel |
| Style | Unisex |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |























