
Bolo Tie Necklace Turquoise Plastic Resin Alloy Geometric Vintage Inlaid With Crystal
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Vintage,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Inlaid With Crystal |
| Weight | 35g |
Original: $2.47
-65%$2.47
$0.86More Images







Bolo Tie Necklace Turquoise Plastic Resin Alloy Geometric Vintage Inlaid With Crystal
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Vintage,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Inlaid With Crystal |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Vintage,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Inlaid With Crystal |
| Weight | 35g |























