
Bracelet Copper Zircon Hip Hop Geometric Style Tennis Chain Jewelry Unisex
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper,Bracelet 7Inch (Length 17.78Cm),Bracelet 9Inch (Length 22.86Cm) |
| Name | Tennis Chain |
| Occasion | Personality Trend,Trade Fair |
| Processing Technology | Zirconia |
| Product Name | Zircon Bracelet |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |
Original: $5.39
-65%$5.39
$1.89More Images





Bracelet Copper Zircon Hip Hop Geometric Style Tennis Chain Jewelry Unisex
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper,Bracelet 7Inch (Length 17.78Cm),Bracelet 9Inch (Length 22.86Cm) |
| Name | Tennis Chain |
| Occasion | Personality Trend,Trade Fair |
| Processing Technology | Zirconia |
| Product Name | Zircon Bracelet |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper,Bracelet 7Inch (Length 17.78Cm),Bracelet 9Inch (Length 22.86Cm) |
| Name | Tennis Chain |
| Occasion | Personality Trend,Trade Fair |
| Processing Technology | Zirconia |
| Product Name | Zircon Bracelet |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |























