
Bracelet Metal Heart Star Bow Shape Electroplating For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Fashionable Commuting,Travel Souvenir |
| Pattern | Heart Shape,Bow,Star |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 7g |
Original: $1.28
-65%$1.28
$0.45More Images













Bracelet Metal Heart Star Bow Shape Electroplating For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Fashionable Commuting,Travel Souvenir |
| Pattern | Heart Shape,Bow,Star |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Fashionable Commuting,Travel Souvenir |
| Pattern | Heart Shape,Bow,Star |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 7g |























