
Bracelet S925 Sterling Silver Crystal Flower Geometric Set With Gems For Women
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Crystal |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Style | Old Money Style,Ethnic,National Style |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 30g |
Original: $20.42
-65%$20.42
$7.15More Images



















Bracelet S925 Sterling Silver Crystal Flower Geometric Set With Gems For Women
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Crystal |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Style | Old Money Style,Ethnic,National Style |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Crystal |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Style | Old Money Style,Ethnic,National Style |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 30g |























