
Bridal Metal Waist Chain With Square Buckle And Diamond Design
| Belt Buckle Material | Metal |
|---|---|
| Fastener Mode | Buckle |
| Material | Metal |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 115Cm |
| Style | Null,Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Use | Bridal Waist Daily Belt |
| Weight | 132g |
Original: $8.00
-65%$8.00
$2.80More Images





Bridal Metal Waist Chain With Square Buckle And Diamond Design
| Belt Buckle Material | Metal |
|---|---|
| Fastener Mode | Buckle |
| Material | Metal |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 115Cm |
| Style | Null,Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Use | Bridal Waist Daily Belt |
| Weight | 132g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Belt Buckle Material | Metal |
|---|---|
| Fastener Mode | Buckle |
| Material | Metal |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 115Cm |
| Style | Null,Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Use | Bridal Waist Daily Belt |
| Weight | 132g |























